O nas

Stowarzyszenie Klub Sportowy KORONA, zostało powołane do życia w 2011 roku przez dwóch sportowych zapaleńców – Radosława Nowocina i Pawła Kurpiewskiego. Początkowo działający pod nazwą Stowarzyszenie Klub Piłkaski “Korona Warszawa” ewoluował z biegiem lat do organizacji multidyscyplinarnej. Obecnie już nie tylko piłka nożna dla najmłodszych oraz prowadzenie drużyny w seniorskiej piłce znajduje się w naszej ofercie. Stawiamy na aktywność… całożyciową!

Już od najmłodszych lat warto żyć aktywnie. Zajęcia w szkółce piłki nożnej, biegi, nordic walking, tenis. Dzieci mają ogromny wybór zajęć dodatkowych, z oferty których mogą korzystać dowoli. Staramy się w kilku lokalizacjach prowadzić zajęcia. Obecnie jest to Warszawa – Praga (Gocław) i Nieporęt. Nie ma w Twojej okolicy interesujących Cię zajęć sportowych? Daj nam znać. Sprawdzimy co możemy zrobić.

A co z nieco starszymi dziećmi? Nastolatkowie również znajdą coś dla siebie w KORONIE. Co jest potrzebne do kontynuowania sportowej przygody? CHĘCI. Wcale nie musisz być przyszłą gwiazdą na światową skalę. Jeśli tylko chcesz dalej szlifować umiejętności sportowe, to… wspaniale! Właśnie dla Ciebie jesteśmy!

Osoby dorosłe, zapraszamy na liczne spotkania na świeżym powietrzu. Nordic walking, ćwiczenia biegowe czy “siłownia” w parku? Gramy w kosza? Bo my chętnie. Chciałbyś uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach z dedykowanym trenerem-trenerką? Zapraszamy.